MMORPG piyasasının en sevilen oyunlarından biri olan Guild Wars 2 düzenli güncellemeleri ile oyuncuların takdirini kazanmaya devam ediyor. ArenaNet Gamescom’da da boş durmadı ve yaptığı açıklamalar ile Guild Wars 2 hayranlarını sevindirdi.

Guild Wars 2’ye gelecek olan yeni genişleme paketi Heart of Thorns’un bu yıl içinde geleceği açıklandı. Yeni yılı beklemeyecek olmamız güzel haber; yine de paket için en erken bu yılın son çeyreğine kadar bekleyeceğiz gibi görünüyor.Bu arada ArenaNet 7 ve 10 Ağustos tarihleri arasında Heart of Thorns genişleme paketi için oyuncularla olan ilk beta testlerini gerçekleştirecek. Yani bugünden itibaren heyecanlı oyuncular bu yeni genişleme paketini deneyebilecekler.

resimler-5423fbebca24a5423fbebca288

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr