Hearthstone’a güçlü rakip: Warhammer: Storm of Magic

Piyasaya çıktığı günden beri kart oyunu meraklılarını tabletleri başına kilitleyen Hearthstone’un rakipleri giderek güçleniyor.

Games Workshop’un lisansı ile Çin’de yerleşik Supersense tarafından geliştirilen Warhammer: Storm of Magic, oyun dünyasının en detaylı, en büyük ve en fazla sevilen evrenlerinden birini kart oyunlarına taşıyor. Free-to-play olarak oyunculara sunulacak olan Warhammer: Storm of Magic’te tek başınıza veya arkadaşlarınız ile birlikte diğer insanlara ya da yapay zekaya karşı hero’larınızı ve ünitelerinizi kullanabileceksiniz.

Games Workshop’ın lisansı verirken ince eleyip sık dokuduğunu (Warhammer aksiyon oyunları hariç!) iyi biliyoruz, oyunun çıkış tarihi henüz belli olmasa da tablet desteğinin olması rekabet gücünü destekleyecektir, aksini düşünemiyoruz bile!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr