Hearthstone’un yeni Hero’su nasıl edinilir?

Daha önce Wargaming’de benzerini gördüğümüz ve kendi çapında kayıt dışı ekonomi yaratan “bir arkadaşını getir, ödülü kap” sistemi şimdi de Blizzard tarafından Hearthstone’a uyarlanıyor.

Hearthstone’da daha önce de ilginç bir deneme görmüştük aslında, bildiğiniz gibi Liadrin’i açabilmek için World of Warcraft’ta yeni bir karakteri Level 20’ye getirmeniz gerekiyordu.

Bu defa oyuna ekleyebileceğiniz yeni bir Murloc Hero var, adı da Morgl the Oracle. Ancak onu elde edebilmek için Blizzard’ın “Recruit a Friend” programına dahil olmanız, bir arkadaşınızı Hearthstone oynamaya ikna etmeniz ve herhangi bir sınıfta 20 defa Level atlayacak kadar da oyunda tutmanız gerekiyor.

453

Bunun için detaylı ipuçlarını Metabomb’da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr