Heroes & Generals Steam’de ilk yılını doldurdu

II. Dünya savaşını online ortama taşıyan oyunlardan biri olan Heroes & Generals oyuncular tarafından son derece sevilen bir oyun. Reto-Moto’nun tamamen ücretsiz olan bu oyun Steam’deki bir yılını doldurmanın mutluluğunu yaşıyor. Heroes & Genarals bir yıl önce Steam’de piyasaya çıktığından bu yana oldukça sevildi ve bugün 5.5 milyonu aşkın kullanıcısının bulunduğu Reto-Moto tarafından açıklandı. Bu başarıyı kutlama için reto-moto çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bunlardan oyuncuların tümüne kazanç getirecek olan bedava Gold etkinliği oyunu oynayanları sevindirecek. Eğer siz de aşağıdaki kodu oyunun internet sitesi üzerinden veya Steam’den oyun istemcisi üzerinden girerseniz 200 Gold’un sahibi olacaksınız.

Kod: 1YEARONSTEAM

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr