Heroes & Generals’a yeni güncelleme

Eğer bir Heroes & Generels oyuncusu iseniz sizi ilgilendiren bir haberimiz var. Reto-Mto’nun free-to-play savaş oyunu Heroes & Generels için yepyeni bir güncelleme oyuna dahil edildi. İsterseniz Walker isimli bu güncelleme ile beraber oyuna nelerin geldiğine bir bakalım.

Eğer Heroes & generels oynuyorsanız bazı silahlardaki dengesizliği ve bazı performans sorunlarını gözlemlemiş olabilirsiniz. Oyuna gelen Walker güncellemesi işte bu sorunları çözecek. Reto-Moto zaten güncellemenin büyük ölçüde oyuncuların geri dönüş maillerinin dikkatle incelenmesi sonucu hazırlandığını açıkladı. Güncelleme yalnızca silahlara değil oyundaki araçlarda ve Factory haritasında da bir takım düzenlemeler yaptı. Ayrıca oyun mağazası için de detaylı bir bakım ve bazı değişiklikler yapıldı. Oldukça uzun bir listeye sahip güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr