div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

İzmir Köklü Liseler arası E-Spor turnuvası başlıyor!

- Advertisement -

İzmir’de yaşayıp E-sporlara, özellikle de Counter-Strike: Global Offensive’e merak duyan oyuncular için keyifli bir etkinlik haberimiz var.

İzmir’in gerek puan sıralaması, gerek geçmişi açısından seçkin 5 lisesi (İzmir Kız Lisesi, Bornova Anadolu Lisesi, 60. Yıl Anadolu Lisesi, Karşıyaka Anadolu Lisesi, Konak Anadolu Lisesi) ile birlikte Şubat ayının 27-28’inde Enter Net (OGC) İnternet Kafe’de gerçekleşecek turnuvaya, 30 takım / 150 oyuncu katılacak ve turnuvanın sponsoru da Göktürkler Gaming olacak.

TURNUVA ÖNEMLİ  3Ekip eden Counter- Strike Global Offensive’i seçtikleri sorusuna; her ne kadar yaşları genç olsa da çocukluklarının Counter-Strike dünyasına geçmesi ve CS:GO’nun günümüzün en popüler e-spor platformlarından biri olmasını göstermişler. Bu proje altında köklü liseler bulunduğu için diğer birlikte yapılan projelerim gibi bunu da lise öğrencileri arasında gelenekselleştirmek ve e-sporun Türkiye’de gelişimine katkıda bulunmak istediklerini belirtiyorlar.

Turnuvanın toplam para ödülü 800 TL. Bu rakam birinciye 500, ikinciye 200, üçüncüye ise 100 TL olarak paylaştırılacak.

2324

Basın bülteninden derlenmiştir.

Haberler

5 YORUMLAR

  1. eski 60.yıl mezunuyum SMFC Rankındayım 60.yıl takımı isterse bu yorumun altına iletişimlerini atabilir onlara bikaç numara gösterebilirim

  2. İnternet kafedeki ekipman çok kötüydü.Bilgisayarlar düiükte maksimum 45 fps alınıyor.Kulaklıklarsa sadece bombanın kurulup kurulmadığını anlamınızı sağlıyor.İyi bir turnuva için düzgün bir internet kafe seçmelisiniz.Maç esnasında 4 kere bağlantım koptu ve maç sadece 1 kere duraklatılıp takımın 4v5 oynamasına sebep oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler