Kinguin’den CS:GO turnuvası ve indirim!

Operation Kinguin adı verilen turnuvada oyuncuları hem heyecanlı CS:GO karşılaşmaları hem de CS:GO silah skinlerinde %30 indirim bekliyor.

Dünyanın önde gelen dijital oyun dağıtım platformlarından biri olan Kinguin, Operation Kinguin adında bir CS:GO turnuvası düzenleyeceğini duyurdu. 14 Aralık Pazartesi günü başlayıp, iki gün sürecek turnuvanın büyük ödülünün 1500$ olduğu açıklandı.

Turnuva’da Vexed Gaming, Epiphany Bolt ve nEophyte eSports’un yanında Türkiye’den Space Soldiers da yer alıyor olacak. Her maçları heyecan fırtınası şeklinde geçen bu takımlar Operation Kinguin’de çekişirlerken maçların sunuculuğunu ise Dominik ‘Nero’ Dabrowski yapacak.

CS:GO severler maçları http://www.twitch.tv/kinguin_net adresinden canlı olarak seyredebilme imkânına sahipler. Kinguin yetkilileri oyunseverlerin turnuva kapsamında CS:GO silah skinlerinde %30 indirim kazanma şansı olduklarının da müjdesini verdi. İndirimden faydalanmak için yapmanız gereken satın alma sırasında OPKINGUIN kodunu kullanmak.

Bu heyecan dolu turnuva hakkındaki en güncel gelişmelerden haberdar olmak için Twitter’da #OpKinguin hashtag’ini takip etmeyi unutmayın.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.