Kıyamet Savaşçıları Türkiye’ye geliyor!

Çin’in web tabanlı oyun sektörünün lider şirketlerinden 37Games, Kıyamet Savaşçıları isimli gerçek zamanlı ARPG oyunu ile Türkiye’deki oyun severleri Tanrılar ile Titan’ların zamanına götürecek.

Daha önce Mitoloji Online oyunu ile Türkiye’deki oyuncular arasında büyük sükse yapan 37Games, yaz ortasında kapalı beta yayınına başlayacağı Kıyamet Savaşçıları oyununu daha sonra tüm oyun severlerin beğenisine sunacak. Olimpos Tanrılarının, Titanları yendiği “Titanların Savaşı” sonrası olayları konu alan oyunda, bu kez insanoğlu karanlıktan geri dönen titanların lideri Kronos’a karşı savaşmak zorundadır. İnsanlığın kaderi artık bu kıyamet savaşının sonuna bağlıdır.

Kıyamet Savaşçıları’nda oyuncular birbirleri ile ittifaklar kurabilecek, karşılıklı gerçek zamanlı savaşlar yapabilecek, gelişmiş simya kullanarak kendi özel silahlarını geliştirebilecekler. Zindan sistemi, birlik savaşları, PvP alanları, seviye bazlı haritalar, binek ve pet sistemi, yetenek ve eşya geliştirme gibi birçok özelliğiyle Kıyamet Savaşçıları oyun severleri mitolojinin derinliklerine çekecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan 37Games Türkiye Proje Sorumlusu Polgara Wahrenheit, “Geçtiğimiz kış, Türk oyun severler için piyasaya sürdüğümüz web tabanlı oyunumuz Mitoloji Online, Türk oyuncular tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Ancak biz bu başarı ile yetinmeyip, oyuncularımıza daha farklı ve çeşitli oyun türlerini de getirmek istiyoruz. Türk oyuncuları 37Games Türkiye platformundan daha fazla ve daha farklı oyun türlerine erişebilecek.” dedi.

Facebook üzerinden takip etmek için: https://www.facebook.com/tr.ks.37Games

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Arkadaşlar 25 adet WoW: Battle for Azeroth beta kodunu katılım yoğunluğuna göre sosyal medya kanallarımıza dağıttık… https://t.co/ZPjNP7TU4O
Yaz ayları oyun ayları! Yeni oyunlar, oyunlara yönelik koleksiyonlar ve yeni konsollar için kenara bir miktar para… https://t.co/GdDRAHfGDX

Flickr