Korku MMORPG oyunu Dogma: Eternal Night Kickstarter’da!

Oyunlarına bütçe bulabilmek için son zamanlarda küçük çaplı yapımcıların en büyük kaynağı olan Kickstarter, bir MMORPG oyununu daha piyasaya katabilir. Korku temalı bir MMORPG oyunu hazırlayan Rus oyun yapımcısı Prelude Games Factory, oyun için Kickstarter kampanyasını başlattı. Kampanya için bağışçılardan 100,000 dolar talep eden yapımcı şirket bu parayla yazılım lisansları, tasarımlar, maaşlar gibi oyunun geliştirme masraflarını ve bağışçılara verecekleri ödüllerin giderlerini karşılayacak. Peki bhasi geçen oyun Dogma: Eternal Night nasıl bir oyun olacak?

Modern bir zamanda, bana Gotham’ı andıran gotik mimariye sahip bir şehirde geçecek olan Dogma: Eternal Night’ın dünyası korku ve karanlık ile kaplanmış olacak. Şehrin sokakları dar, karanlık, gerilim dolu ve labirent gibi yapısıyla oyuncuları bezdirebilecek. Ayrıca şehirde yalnızca insanlar değil, vampirleri kurt adamlar ve hatta hayaletler yaşayacak.

Oyun dinamiklerine baktığımız zaman ise Dogma’da bir hayli dikkatli hareket etmememiz gerekecek zira oyunda öldüğümüzde karakterimizi tamamen kaybetme ihtimali olacak. Bunu dışında oyuncuların yüksek oranda çevre etkileşimine girebileceği de verilen bilgiler arasında. PvE ve PvP’nin son derece önemli olacağı oyunda herhangi bir seviye ve sınıf kısıtlaması olmaksızın istediğimiz yönde karakterimizi de geliştirebileceğiz!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr