Lucky’s Tale 25 milyon doalra ulaştı!

Sanal gerçeklik cihazları artık yavaş yavaş hayatımızda yer etmeye başlıyor. Yavaş yavaş oyun yapımcıları da Occulus VR ve diğer sanal gerçeklik cihazları için oyun hazırlamaya başladılar bile.

Bu bağlamda Playful isimli yapımcı firma topluluk fonlaması sayesinde Lucky’s Tale isimli oyunu yapma kararı aldı. yapımcı firma eminim ki hedeflerinden çok daha fazla bir para topladıkları için şaşkın haldedir; zira oyun tam 25 milyon değerinde bir bağış topladı. Sanal gerçeklik oyunları yapan Playful tarafından üretilen Lucky’s Tale, Occulus VR için üretilen ilk orijinal sanal gerçeklik oyunu olacak. Playful yaptığı açıklamaya göre Lucky’s Tale için bağışlanan 25 milyon doların artan bölümüyle yeni sanal gerçeklik oyunlarına yönelecek. İlk olarak Occulus’a çıkacak olan Lucky’s Tale 12 ay içerisinde Palystation VR ve HTC Vive’a da çıkışını gerçekleştirecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr