Mobil oyun Toy Defense 2 yenileniyor!

Wargaimg ve Melesta Games free-to-play ve mobil bir tower defense oyunu olan Toy Defense’ın remastred versiyonunu çıkaracaklarını açıkladı. Toy Defense 2 Android ve iOS’a çıkacak.

Toy Defense 2 yenilenmiş görsellerle, yeni haritalarla, yeni içerikler ile karşımıza çıkacak. Bundan böyle kumandanlarımızın ve askeri birliklerimizin yeteneklerini upgrade etmemiz ve seviye atlattırmamız mümkün hale geliyor. Birliklerimizi yeteneklerine göre stratejik noktalara konuşlandırarak akın halinde gelen düşmanlarımızı avlayabildiğimiz Toy Defense 2 başlangıç itibariyle tam 240 bölümlük PvE modunu içerisinde barındırıyor. 240 bölümün başlangıçta gayet tatmin edici olacağına eminim. Ayrıca PvP mücadeleleri ve yeni derecelendirme sistemi oyuna eklendi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr