Mount & Blade 2: Bannerlord’dan son haberler…

Gamescom’da detaylarıyla tanıma imkanı bulduğumuz Mount & Blade 2: Bannerlord’un en son yayınlanan geliştirici günlüğü onlarca yenilik içermekte.

Taleworlds’ün kurucusu Armağan Yavuz’un kısaca “oyuncular için çok daha rahat ve keyifli bir deneyim olacak” diye tarif ettiği Bannerlord’un 11. geliştirici günlüğü de yayınlandı. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında büyük ve adanmış bir oyuncu kitlesi bulunan oyunun son yayınlanan fragmanı oyuna ekleneceklerin ve oyunda karşılaşacaklarınızın bir kaç dakikalık, çok detaylı bir özeti olduğu gibi değişiklikleri not etmemizi gerektirecek kadar da detaylı.

Sadece ciddi gelişim gösteren grafikler değil, kale duvarlarını yıkmakta kullanabileceğiniz ağır silahlar, köy yönetimi,, şatolar ve diğer koloniler arasında finansal ve yönetimsel anlamda yeni bağımlılıklar, Bandit’ler için yeniden yazılan yapay zeka, elden geçirilmiş arabirim, tamamen elden geçirilmiş ve kültürel açıdan farklarını ve yaşamın sürüp gittiğini hissettirecek şehirler, mevsimler, silahlar için crafting seçenkler ve ileride yeniden izlenebilmeleri veya videolarının yapılabilmesi için savaşları kaydedebilme seçenekleri bunlardan sadece bazıları.

Bu topraklardan çıkan en iyi işlerden biri olan ve yaşlanmadığı gibi gün geçtikçe gençleşen, her paket ve her yama ile bir adım daha ileri giden Mount & Blade’in son versiyonu için halen bir çıkış tarihi verilmiş değil ve görüldüğü kadarıyla erken erişime de açılmayacak. Oyun çıktığında Warband çıktığında yaptığınız şeyleri yapmamaya çalışın, yemeğe çağrıldığınızda gidin, ilgi bekleyen kedinizi kaldırıp koltuğa koymayın, iş aralarında oturup strateji düşünmemeye çalışın, bu ne kadar mümkün olabilirse artık…

Svadyalılar ve Vaegirliler, Rodoklar ve Nordlar, Kergitler ve Sarranidler… Bannerlord’un Warband’in 200 sene öncesinde geçeceğini ve Kalradya İmparatorluğu üzerine hikayeyi kuracağını hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr