Neverwinter: Strongholds yayınlandı!

Cryptic Studios ve Perfect World Entertainment’in hazırladığı piyasanın sevilen MMORPG’lerinden Neverwinter’ın yeni genişleme paketi Strongholds en sonunda açıklandı. Peki uzun süredir beklenen Strongholds neler içeriyor?

Strongholds ek paketiyle birlikte elbette oyuna gelecek en büyük değişiklik lonca sistemiyle ilgili oldu. Oyuncular Strongholds paketiyle beraber loncaları için kaleler inşa edebiliyorlar. Bu kalelerin özelleştirme sisteminin oldukça detaylı olması da göze çarpan bir başka yenilik. Bu arada güncellemeyle beraber oyuna Greed of the Dragonflight savaşı da oyundaki yerini aldı. Bu savaşta loncalar topraklarını dört adet ejderhaya karşı koruyacaklar ve ödül olarak Neverwinter dünyasının çok güçlü eşya setlerinden birine sahip olabileceksiniz. Bunun dışında kalenizi diğer loncalara karşı koruyabileceğiniz 20v20 PvP savaşlarının 15 Eylül’de oyuna ekleneceği açıklandı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr