Neverwinter Xbox One versiyonunu oyuncularına müjde!

MMORPG dünyasının sevilen oyunlarından Neverwinter şu günlerde PC için gelecek olan dördüncü genişleme paketi Strongholds için gün sayıyor. Oldukça heyecan veren bu genişleme paketiyle beraber loncalarımız için kaleler kuracak ve bu kaleleri savunmaya veya düşman kalelerini yağmalamaya çalışacağız. Elbette bundan daha fazla oyun içeriği de sunulacak.

PC oyuncuları Neverwinter için çıkan her türlü genişleme paketine büyük bir iştahla atlarken Xbox One oyuncuları bu paketlerden henüz yararlanma fırsatı bulamamıştı. Ancak yapımcılar gelen açıklamalar doğrultusunda Xbox One oyuncularına müjde verildi. Strongholds paketi 11 Ağustos’ta piyasaya çıktığında, Xbox One oyuncuları bu genişleme paketi dahil önceki üç büyük genişleme paketine de sahip olabilecekler. Yani dört büyük genişleme paketi aynı anda Xbox One oyuncularına sunulacak. Yapımcı ekip sanırım oyunu bırakan Xbox One oyuncularının oyuna geri dönmeleri gerektiğine karar vermiş olmalı.

Neverwinter-3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr