Neverwinter’a yeni VIP sistemi geliyor!

Neverwinter, Dungeons & Dragons evreninin oldukça sevilen bir MMORPG oyunu olmayı başardı. Steam’de e en çok oynanan 10 MMORPG oyunu arasında yer alan oyunun bu başarısındaki en büyük pay düzenli güncellemeleri sayesinde diyebiliriz. Bugün oyunun dördüncü genişleme paketi olan ve merakla beklenen Strongholds sonunda oyuna ekleniyor.

Stronghold’un tüm içeriğinin bir anda sunulmayacağı zaten açıklanmıştı. Bu nedenle paketin bazı özelliklerini oyunda göremezseniz endişelenmeyin. Bu bilgilendirmeden sonra ise yapımcı ekibin Strongholds ile beraber yenilenmiş bir VIP abonelik sistemi getirileceği açıklamasını yaptığını belirtelim. Oyuncular bu sistemde Zen kullanarak aldıkları VIP abonelikler ile aboneliğin derecesine bağlı olarak ödüller kazanacaklar. Oyuncular zamanla daha fazla VIP aboneliğine katıldığında, daha fazla ödül almaya başlayacaklar.

image

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr