Neverwinter’ın Strongholds paketi ne zaman çıkacak?

Steam’in en çok oynanan MMORPG oyunları arasında yer alan Neverwinter bir süredir oyun için yeni bir soluğa ihtiyaç duyuyordu. Geçtiğimiz aylarda ise yapımcı ekip oyuna Strongholds isimli yeni bir eklentinin geleceğini açıklamıştı.

Strongholds genişleme paketi için verilen bilgilere göre oyunun PvP deneyimi geliştirilmek isteniyor. Özellikle yeni lonca savaşları çok daha heyecanlı olacak zira her lonca bundan böyle bir kaleye sahip olup belli topraklarda hüküm sürebilecek. Bu yeni genişleme paketi için ise iki farklı tarih verildi. Oyunun yedinci güncellemesi Strongholds 11 Ağustos’ta PvE içeriğe sahip bölgeleriyle oyun dahil olacak. Ayrıca loncalar kalelerini kurmaya başlayabilecek. Ancak oyunun PVP içeriği Eylül ayında bizlerle olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr