Otherland erken erişim aşamasına geçiyor!

Son yıllarda piyasada uzun zamandır geliştirilen bir MMORPG var. Evet Otherland’den bahsediyorum. Sürekli olarak hakkında ilk bakışlar veya ön incelemeler yazılan ancak bir türlü piyasaya çıkamayan Otherland’den sonunda müjdeli haber geldi.

Oyunun yapımcı ekibi Drago Entertainment yaptığı açıklamayla Ted William’sın romanından uyarlanan MMORPG oyunu Otherland’in 26 Ağustos’da Steam’de erken erişime açılacağını açıkladı. Oyun tam sürümüyle piyasaya çıktığında ücretsiz olacağını duyuran firma, erken erişim versiyonununda oyuncuların bir miktar ödeme yapmaları gerektiğini belitti. Ancak erken erişim versiyonunun ne kadara mal olacağı henüz açıklanmadı ve muhtemelen 26 Ağustos’a kadar da bunu öğrenemeyecek gibiyiz.

5iland_water

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr