Overwatch için iki yeni karakter: Roadhog ve Junkrat

Overwatch’un beta tarihi konusunda halen bir bilgi yok, ancak karakterler tanıtılmaya devam ediyor.

Blizzard’ın başı biraz yoğun bu aralar, bildiğiniz gibi Diablo III’ün yeni sezonu başladı, Starcraft II: Legacy of the Void ise 10 Kasım tarihinde piyasaya sunulacak. Yetmezmiş gibi World of Warcraft: Legion’ın da ilkbahar aylarında piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Haliyle Overwatch betası için biraz daha beklememiz olası.

Bu defa tanıtılan karakterlerimiz biraz sevimsiz, hani “kötü adam” olarak tabir edilebilecek türde. Bunlardan Junkrat sadece görüntüsü ile değil, esprileriyle de Joker’e benziyor ve mayın döşeyip parça tesirli bombalar fırlatabilen çevik bir karakter, ayrıca aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi gürz-tekerlek karışımı bir de tuzağa sahip.

Roadhog ise ikimizin ağır siklet olanı. Mad Max’ten fırlamışa benzeyen bu karakter sahip olduğu zincir sayesinde düşmanlarını kendi yakınına çekebiliyor ve alan etkili bir silaha sahip.

Junkrat_0044.0.0

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. veli 2 years ago | Cevapla
    hook atan bildğimiz pudge olmuş abi

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr