Phantomers açık betası 7 Temmuz’da başlıyor!

NTT Game’in yayıncılığını üstlendiği Phantomers’da Açık Beta tarihi belli oldu. Phantomers Açık Betası 7 Temmuz saat 14:00’de başlıyor. Oyunseverleri çeşitli etkinliklerin ve ödüllerin beklediği bu süreçte Phantomers’ın resmi açılış öncesi en güncel versiyonunu oynama fırsatı bulacağız.

Birbirinden güzel ödüller kazanabileceğiniz, Phantomers Açık Beta sürecindeki eğlence ve heyecan seviyesini yükseltecek etkinliklerden bazıları;

1) Karakter Seviye Etkinliği
2) Oyuna Giriş Etkinliği
3) Blog Etkinliği
4) Twitch Etkinliği
5) Oyun Zamanı Etkinliği
6) Günlük Oyun İçi Etkinlikler

Saydığımız etkinliklerden belki de en dikkat çekici olanların başında Oyun Zamanı Etkinliği geliyor. Neden mi? Nedenini söyleyelim; Oyun Zamanı Etkinliği kapsamında Açık Beta sürecinde oyun içerisinde en çok zaman geçiren oyuncu MSI Gaming Laptop kazanıyor.

Bunlarla birlikte NTT Game ekibi Türkiye genelinde 40’ın üzerinde internet kafe ile anlaşarak 7 Temmuz tarihinde Phantomers oynamak isteyen oyunseverlere ücretsiz bilgisayar desteği sağlayacak.

Etkinliklerin haricinde Açık Beta’da oyuna eklenecekler ve yapılacak güncellemeler de dikkat çekiyor.

*Arkadaşlık Sistemi
*Klan Sistemi
*Kullanıcı İstatistikleri
*Harita Güncellemeleri

Son olarak Kapalı Beta’ya katılan oyunseverlerin belki de en çok merak ettiği ve düzelmesini istediği kasma sorunu ile ilgili de güzel haberlerimiz var. Aldığımız duyumlara göre oyundaki kasma sorunu %99 oranında giderilmiş durumda. Yani Phantomers, Açık Beta’da bizlere müthiş bir MMOFPS deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr