Blizzard’ın eli kulağında olan takım oyunu tabanlı FPS’i Overwatch, Razer’ın Chroma RGB aydınlatma teknolojisini entegre edecek.

Oyuncular için özel olarak tasarlanmış ekipman ve yazılımlarda dünya lideri olan Razer ve oyun tarihinin en epik oyunlarından birkaçının geliştiricisi ve yayıncısı olan Blizzard Entertainment, bugün heyecan verici bir duyuruya birlikte imza attılar. İki firma, Blizzard’ın çok yakında çıkacak olan takım oyunu tabanlı FPS’i Overwatch temalı ve Razer’ın Chroma teknolojisi entegre edilmiş full ekipman setini duyurdular.

Tamamen yepyeni bir Blizzard evreninde geçen Overwatch, kendi özgün silah ve kabiliyetlerine sahip oynaması zevkli kahramanlar içeren bir 6v6 first-person shooter (FPS). Razer, resmi Overwatch oyuncu ekipmanı koleksiyonu için, bol ödüllü DeathAdder Chroma oyun faresini, BlackWidow Chroma klavyesini ve Goliathus Extended fare altlığını, Overwatch’un oyun elementlerine uyumlu biçimde daha da geliştiriyor.

Razer BlackWidow Overwatch oyuncu klavyesiyle oyun deneyimi yaşayacak olan oyuncular ayrıca oyun içi tepkileri ve hareketlerine göre değişen dinamik Chroma aydınlatma efektlerini de tecrübe edecekler. Örneğin, bir kahramanın imza rengini gösterebilecekler (ki bu özellik Razer DeathAdder Overwatch oyuncu faresinde de var) ve kahramanın yetenekleri, yetenek soğuma süreleri ve Ultimate kabiliyet hazır olma durumu gibi özellikleri Razer Synapse* sayesinde gerçek zamanlı olarak görebilecekler.
Overwatch’un Razer Chroma aydınlatma efektlerini nasıl entegre ettiğini görmek için videomuzu izleyebilirsiniz:

Her üç Overwatch Razer donanım ürünü şu sıralarda BlizzCon 2015’de sergileniyor ve alandaki Razer standını ziyaret edenler tarafından test edilebiliyor.

Razer kurucu ortağı, CEO’su ve Chief Gamer’I Min-Liang Tan şunları söylüyor: “Overwatch en çok beğenilen oyunlardan biri ve oyunu oynamak cidden heyecanlı. Blizzard oyuncu topluluğuna, kendi hayranlarımıza ve dünyanın dört bir yanındaki PC oyuncularına, dünyanın en iyi eSpor takımlarının sporcuları tarafından en çok tercih edilen FPS ekipmanını getirdiğimiz için çok heyecanlıyız. Özel tasarımla sarmalanmış olmasıyla ve Blizzard tarafından özellikle klavye ve fare için yaratılmış oyun içi Chroma aydınlatma efektleriyle birlikte gelmesiyle, bu donanım Overwatch oyun deneyiminize ciddi katkılarda bulunacak.”

Overwatch, Blizzard’ın “öğrenmesi kolay, ustalaşması zor” oynanış tarzını FPS türüyle buluşturuyor. Oyuncular istedikleri kahramanı seçip altı kişilik takımlar halinde birbirlerine karşı pek çok fütüristik global lokasyonda savaşıyorlar. Hologramlı Londra sokaklarından ileri teknoloji ürünü bir Mısır piramitinin gölgesindeki Pazar yerine kadar, tüm savaş meydanları her bir karakterin özgün yeteneklerine dikkat çekmek için tasarlanmış. Ve savaşlar caddelerden çatılara ve açık gökyüzüne kadar çok acayip mekanlarda gelişiyor.

Blizzard Entertainment’ın global tüketici ürünlerinden sorumlu Başkan yardımcısı Matt Beecher, Razer Overwatch’la ilgili düşünceleri şöyle: “Overwatch oyuncuları ve FPS fan’ları en yüksek kaliteli ekipman serisini savaş alanına getirebilsin diye Razer’la çalıştığımız için çok heyecanlıyız. Geliştirici ekibi, Overwatch’un oynanışıyla Razer’ın teknolojisini kusursuz şekilde entegre edebilmek için çok iyi yöntemler buldu, böylece Blizzard oyuncularına deneyimlerini özelleştirebilmeleri için tamamen yeni bir yol açmış olduk.”

Chroma oyun entegre edilmiş aydınlatma efektleri tüm Razer BlackWidow Chroma ve DeathAdder Chroma ürünlerinde Razer Synapse aracılığıyla hazır bulunacak.

Razer DeathAdder Chroma Overwatch oyuncu faresinin özellikleri:

Fiyat:
U.S. $79.99 / EU €99.99

Ürün özellikleri:

Dokulu kauçuk kenarlar sağ el ergonomisine göre özel tasarım
10,000 DPI optik sensör
16.8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğiyle Chroma aydınlatma
Chroma oyun-entegreli aydınlatma efekti (Hero signature rengi)
Razer Synapse
5 bağımsız olarak programlanabilir Hyperesponse (yüksek algılamalı) buton
1000Hz Ultrapolling
On-The-Fly Sensitivity Hassasiyet ayarı ile anında duyarlılık seviyesini değiştirebilme
Always-On sürekli algılama modu
Saniye başına 200 inç ve 50g ivme
Altın alaşımlı USB bağlantı konektörü
Hafif, örgülü fiber kablo
Ebatlar : 127mm / 5 “(Uzunluk) x 70mm / 2.76” (En) x 44mm / 1.73 “(Yükseklik)
Ağırlık : 105 Gr

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr