Rise of Incarnates’den erken veda…

Bandai Namco’dan gelen haber üzücü zira piyasaya sunulmasından sadece üç ay sonra Rise of Incarnates’in sonunun geldiğine işaret ediyor.

Şubat ayında erken erişime giren Rise of Incarnates 1 Temmuz tarihinde satışa sunulmuş ve bizim de oldukça ilgimizi çekmişti. SoulCalibur ve Tekken oyunlarının yapımında çalışan bir ekibin elinden çıkan Rise of Incarnates, bütün artılarına rağmen karlılık durumuna geçecek seviyede oyuncu bulamadı. Firmadan yapılan açıklama serverların 15 Aralık tarihine kadar açık kalacağı ve tüm karakterlerin bugün itibariyle açık olacağı şeklinde.

Level Online Oyun Dergisi’ne kapak yaptığımız bir oyunun daha tarihe karışıyor olduğunu bilmek üzücü, belki oyun kapanmadan önce sizler için bir video inceleme yapıp bunun sebeplerini bulmaya çalışırız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr