Rising Thunder açık alpha olacak!

Bunca online oyun arasında nasıl vakit bulursunuz bilmiyoruz, ancak dövüş oyunlarına ilginiz varsa Rising Thunder oldukça iyi bir online seçenek.

Daha önce Stonehearth adlı oyunlarıyla adını duyuran Radiant Entertainment’tan gelen oyun kısa sürede test edilecek aşamaya geldi bile. Tıpkı Street Fighter serisinde olduğu gibi robotlarımızı birbirleriyle çarpıştıracağımız oyun kısa süre önce, 28 Temmuz’da kapalı alpha sürecine girmişti ve ilk network performans testlerinin başarısı üzerine de tüm kullanıcılara açılıyor. Eski bir Capcom çalışanı olan Seth Killian ve Rising Thunder Evolution Championship Series’in yaratıcılarından olan Tom Cannon tarafından geliştirilen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve şimdilik sadece kozmetik eşyaları satın aldığınızda cebinizden para çıkıyor.

Oyun beklentilerin aksine alpha aşamasında oyuncu sayısını kısıtlı tutmayacak veya herhangi bir davet veya ücretli pre-order paketi gerektirmeyecek. Kayıt olduktan sonra direkt olarak oyunu indirip tadını çıkartabileceksiniz. Şimdilik sadece PC’ler için test edilebilen oyuna kayıt olmak için https://play.risingthunder.com/register adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr