Robocraft’a Mech’ler geldi!

Bağımsız oyunların yavaş yavaş oyun piyasasını işgal ettiği bu dönemlerden elbette ki MMO türü de nasibini alıyor. Bağımsız bir MMO olan, eğlence için robotları tema olarak kullanan yapım Robocraft’da bu oyunlardan birisi.

Daha önce oyun için açıklanan League of Mechs isimli güncelleme sonunda yayınlandı. Yayınlanan güncelleme Robocraft oyuncularını hayli heyecanlandırmışa benziyor. Artık oyuncular bir Mech olmanın ve bu şekilde savaşmanın duygusunu tadabilecekler. Bu nedenle de oyuna Mech Leg’ler eklendi. Ayrıca mücadeleyi artırmak, oyuncuların daha eğlenceli savaşlar geçirmelerini sağlamak ve oyuncarın yeteneklerini artırıp bu yetenekleri gösterebilmeleri adına Battle Arena formatında çalışacak lig sistemi de oyuna getirildi. Bunun yanında buglar düzeltildi ve chat arayüznde yenilemeler yapıldı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr