div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Shards of War için yeni sentinel: Vector

- Advertisement -

Bigpoint bugün itibariyle yeni nesil askeri MOBA oyunu Shards of War’a gelen sentinel Vector’u tanıttı.

Vector, simülasyon kurallarını kendi amaçları doğrultusunda değiştirip kullanabilen bir sentinel. Vector’un ulti yeteneği menzilde olduğu sürece aktif kalmasıyla göz dolduruyor. Bu sentinelin ana taktiği düşmanları dar geçitlere, yarattığı varlıklara doğru sürükleyip yok etmek üzerine kurulu.

Vector’ün yeteneklerine göz atmak gerekirse:

Hız Aşırtma (Pasif)
Vector kısa bir süreliğine hasar almadığında, bekleme sürelerine ek işlemci gücü vererek onları azaltır.

Çıkmaz (RMB)
Vector, isabet ettiği ilk düşmana hasar veren ve onu yavaşlatan bir veri kübü fırlatır. Küp, bir düşmana isabet ettikten sonra ilerlemeye devam eder. Şayet ikinci bir düşmana isabet ederse yine hasar verir ve isabet ettiği iki düşmanı da sersemletir. Küp, Vector’ün Duvar’ı dahil bir duvara çarparsa yine sersemletir.

Hayali Varlık (E)
Vector, kullanılmayan oyun varlıklarından birini hedef konumun üzerine gönderir. Bu varlık kısa bir süre sonra hedef konuma düşerek tüm düşmanlara hasar verir.

Duvar (Boşluk)
Vector, hedef konumda tüm düşmanların ve müttefiklerin hareket etmelerini engelleyen ancak temel saldırılarını veya yeteneklerini engellemeyen bir duvar oluşturur. Yetenek tekrar aktifleştirilerek duvar ortadan kaldırılabilir.

- Advertisement -

Çekirdek Dökümü (R)
Vector, içerisindeki tüm düşmanları yavaşlatan ve onlara hasar veren bir veri girdabı yaratır. Bu yetenek, Vector menzil içinde olduğu sürece aktif kalır ve kulelere hasar vermez.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler