Shards of War için yeni sentinel: Vector

Bigpoint bugün itibariyle yeni nesil askeri MOBA oyunu Shards of War’a gelen sentinel Vector’u tanıttı.

Vector, simülasyon kurallarını kendi amaçları doğrultusunda değiştirip kullanabilen bir sentinel. Vector’un ulti yeteneği menzilde olduğu sürece aktif kalmasıyla göz dolduruyor. Bu sentinelin ana taktiği düşmanları dar geçitlere, yarattığı varlıklara doğru sürükleyip yok etmek üzerine kurulu.

Vector’ün yeteneklerine göz atmak gerekirse:

Hız Aşırtma (Pasif)
Vector kısa bir süreliğine hasar almadığında, bekleme sürelerine ek işlemci gücü vererek onları azaltır.

Çıkmaz (RMB)
Vector, isabet ettiği ilk düşmana hasar veren ve onu yavaşlatan bir veri kübü fırlatır. Küp, bir düşmana isabet ettikten sonra ilerlemeye devam eder. Şayet ikinci bir düşmana isabet ederse yine hasar verir ve isabet ettiği iki düşmanı da sersemletir. Küp, Vector’ün Duvar’ı dahil bir duvara çarparsa yine sersemletir.

Hayali Varlık (E)
Vector, kullanılmayan oyun varlıklarından birini hedef konumun üzerine gönderir. Bu varlık kısa bir süre sonra hedef konuma düşerek tüm düşmanlara hasar verir.

Duvar (Boşluk)
Vector, hedef konumda tüm düşmanların ve müttefiklerin hareket etmelerini engelleyen ancak temel saldırılarını veya yeteneklerini engellemeyen bir duvar oluşturur. Yetenek tekrar aktifleştirilerek duvar ortadan kaldırılabilir.

Çekirdek Dökümü (R)
Vector, içerisindeki tüm düşmanları yavaşlatan ve onlara hasar veren bir veri girdabı yaratır. Bu yetenek, Vector menzil içinde olduğu sürece aktif kalır ve kulelere hasar vermez.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr