Skyforge’a yeni bölge!

Obsidian Entertainment’in yapımcılığını üstlendiği ve My.com’un yayıncılığını yaptığı merakla beklenen MMORPG oyunu Skyforge açık beta tarihine hızla yaklaşırken yayıncı ekip yepyeni bir videoyu oyunculara sundu. Videoyu bu sayfadan izleyebilir ve bölgeyi inceleyebilirsiniz.

Yayınlanan videoda oyuna gelecek olan Eskenian Peninsula isimi yeni bölge tanıtılıyor. Bu bölge tarihte çok büyük acılara sahne olmuş ve bu nedenle bölge topraklarını şeytani güçlerden koruma amaçlı olarak, nesilden nesle geçecek bir görevle bir tapınak inşa edilmiş. Bölge bu sayede oldukça huzurlu hale gelmiş. Günümüzde ise Eskenian Peninsula’da yaşayan canlılar bölgenin eski acılı günlerini unutmuş bu da tapınağın oldukça zayıflamasına ve görevini yerine getirememesine yol açmış. Öyle bir hal almış ki bölge canlıları tapınağın ne işe yaradığını bile unutmuş. Ve senaryoya göre buradaki canlılar geçmişlerini unutmanın bedelini fazlasıyla ödeyecekler.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. GoRcY 1 year ago | Cevapla
    Skyforge şu an bana göre online oyunlar içerisinde 1 numaralı oyundur. Tamamı Türk oyunculardan kurulu ANATOLIA adlı klanımıza bekleriz. Oyun içi pm : Gorcy Istanbul, Halo Dayı, Lodos Sodol

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr