Skyforge’da Cadılar bayramı etkinliği!

Cadılar Bayramı yaklaşıyor. Sayısız oyun da Cadılar Bayramı etkinlikleriyle oyunculara yeni eğlenceler sunuyor. Elbette bu kadar oyun bu etkinlikleri yayınlarken Skyforge’un bundan eksik kalması beklenemezdi.

Skyforge Cadılar Bayramı’na özel “Evil Pumpkin Festival” etkinliğini duyurdu. Geçtiğimiz gün başlayan etkinlikler 4 Kasım’a kadar sürecek. Etkinlik boyunca Skyforge dünyasında cadılar, büyücüler, hayaletler, iskeletler ve yanan bal kabaklarını kafasına geçirmiş karakterler görebileceksiniz. Divine Observatory ve Park’ta etkinlikle ilgili her şeyi bulabileceksiniz. Oyuncular etkinlikler boyunca etkinliğe özel çeşitli görevler yapacak ve mücadeleler verecekler. Bunların hepsini oyundaki şekerleri kazanmak için yapacağız. Peki bu şekerler ne işe yarayacak? Kazandığımız şekerlerimizle Cadılar Bayramı’na özel kostümler ve pek çok farklı eşya alabileceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr