SkySaga beşinci alfa testlerine balşlıyor.

Yapımcı Radiant Worlds, yeni açık dünya oyunu SkySaga’yı duyurdu. Hatta oyunun beşinci alfa testine geçeceğini açıkladı. Eğer SkySaga sizin de ilginizi çektiyse, oyunun internet sitesini ziyaret ederek kayıt olabilir ve alfa testlerine katılma şansını yakalayabilirsiniz.

Bu yeni alfa testinde bir önceki test versiyonuna göre keşfedilecek daha çok bölge ve daha çok crafting seçeneği bulunacak. Ayrıca yapımcı firma oyunun sosyalleşme yönünü geliştirmek için çabalıyor. Bundan böyle oyuncular kendi adalarını arkadaşlarıyla paylaşabilecek veya arkadaşlarının adalarını ziyaret edebilecekler. Oyuncular birbirleri ile yarışabilecek ve liderlik tablosunda üst sıralara çıkmak için yarışabilecekler. Tabi tüm bu içerik var olsa oyunun hala alfa testlerini gerçekleştirdiğini ve geliştirilme sürecenin devam ettiğini hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr