Smite 10 milyon oyuncuya ulaştı!

Klasik MOBA yapısından sıyrılarak üçüncü şahıs açısını kullanan Smite kendi alanında en iyi oyunlardan biri. Tanrıların ve tanrıçaların şampiyon rolünü gördüğü ve klasik haritaların dışında oynanışın da yer aldığı bir oyun olan Smite, oyuncular tarafından son derece beğenildi.

Yapılan açıklamalara göre istatistikler de Smite’ın bu başarısını kanıtlar nitelikte. Hi-Rez Studios oyunun 10 milyondan fazla aktif oyuncusu olduğunu açıkladı. B başarının arkasında elbette Smite’ın oyun yapısının dışında başka nedenler de var. Bir kere Hi-Rez Studios’un oyuna getirdiği oldukça düzenli güncellemeleriyle Smite’ı son derece canlı tuttuğu. Sürekli olarak yeni bir tanrı veya tanrıçayla oynanışı desteklediğini biliyoruz. Hatta bunun yeni bir örneği olarak oyunun PC versiyonunun beta günlerinden hatırlayacağınız ”Hercules” yeniden canlandırılarak geri dönüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr