SMITE şimdi de PS4’ü sallamaya hazırlanıyor!

Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen, ilginç ve farklı teması ve yenilikçi oynanışıyla da MOBA oyunları arasında sivrilen Smite’in PS4 macerası yakın.

Smite’ın diğer MOBA oyunlarından en büyük farkı oyunu üçüncü şahıs kamerasından oynayabiliyor olabilmemiz bilindiği gibi. Bu nedenle oynanış da haliyle klasik MOBA oyunlarından sıyrılıyor ve kendine has bir yapıya bürünüyor. Atmosferini mitolojiden alan Smite seçebileceğiniz karakterleri tanrı ve tanrıçalar olarak belirlemiş. Mısır, Yunan, Hint, Çin, Maya ve Norveç mitolojisinde geçen tanrıları ve tanrıçaları takımlar halinde savaştırdığımız oyun eğlenceli oyun modlarıyla da dikkat çekmişti.

Gematsu’hun haberine göre, PEGI’nin yanlışlıkla sızdırılan yeni listesine bakılırsa oyunun PS4 versiyonu 12+ yaş için derecelendirilmiş durumda. Daha sonra bu derecelendirmenin geri çekildiğini de yazmadan geçmeyelim.

ewr

eSpor alanında da büyük sükse yapan ve 2.6 milyon dolarlık ile Dota 2’ye ait iki turnuvanın ardından en büyük ödül havuzuna ev sahipliği yapan Smite’ın PS4 versiyonu için yapımcıdan bir açıklama gelmiş değil.

SMITE-620x350

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr