Kendine has MOBA tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Smite, düzenli güncellemeleriyle, tanrı kadrosunu sürekli olarak genişletmesiyle her ne kadar DOTA 2 ve League of Legends ile dünyanın en sevilen MOBA’larından biri haline geldi.

Oyuna gelecek olan 18 Ağustos güncellemesiyle Hi-Rez Studios Smite’a özenle bakmaya devam edecek. Celestial Wedding ismini alan güncellemeyle Hou Yi’ye Moon’s Groom kostümü, Change’e’ye Sun’s Bride kostümü, Zeus’a Warth of the Olympus kostümü ve Odin’e Daimyodin kostümü geliyor. Bununla beraber her bir kostüm için yeni seslendirmeler de oyuna dahil olacak. Ayrıca oyunla ilgili bazı dengeleme ayarları da bu güncelleme ile yapılacak.

smitefree

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr