Soulcalibur: Lost Swords’un fişi çekildi!

Bandai Namco, geçtiğimiz yıl Playstation 3’e özel olarak oyunculara sunduğu free-to-play oyununun server’larını kapatmaya hazırlanıyor.

Namco bunun için bir de aşağıdaki üzücü trailer’ı yayınladı, maalesef oyun sadece 1.5 senenin ardından artık kendi kendine yetemez hale gelmiş durumda. Şimdiye kadar 2 milyon kez download edilen oyuna ait içeriklerin bir kısmının satışı 30 Eylül’de, bir kısmının ise 27 Ekim’de durdurulacak. Nihayetinde de 30 Kasım tarihinde oyunun kapısına kilit vurulacak.

Namco’nun Street Fighter ve Tekken serilerine rakip olması beklenen Soulcalibur 5’in devamını düşünüp düşünmediği de muamma, ancak bu oyun Ps3’e gerçekten çok geç çıktı ve benzer bir ödeme modeli kullanan firmanın diğer oyunu Ace Combat Infinity’nin de yeni nesle geçmesi veya kapılarını kapatması sürpriz olmayacaktır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr