Star Trek Online’ın Admiralty sistemi tanıtıldı!

Uzun yıllardır bir fenomen olan Star Trek’in sevilen MMORPG oyunu Star Trek Online her geçen gün üzerine yeni bir şeyler koyarak ilerlemeye devam ediyor. Yapımcılar oyuncuların pek çok yeni içeriğe ulaşacağı, Admiralty sistemini tanıttı.

Update 11 ile beraber gelen Admiralty sistemi mürettebat görevlerine benzer bir şekilde işleyecek. Ancak Admiralty sistemi var olan sistemden biraz daha kullanışlı görünüyor. Bu yeni sistemin güzel taraflarından biri daha önce bıraktığınız bir gemiyle dahi Admiralty görevlerini tamamlayabileceksiniz. Her görev kullanacağız gemiden taktik, bilimsel ve mühendislik gibi belirli alanlarda yeterlilikler isteyecek. Gemilerin özel yetenekleri ise görevlerin başarısında ve oyuncunun ödüllendirilmesi konusunda oldukça etkili olacak.

Görevlerin her biri bölümlerden oluşan, detaylı senaryolara sahip bir campaign olacak. Farklı zorluklarda görevlere çıkılabilecek ve epik seviyede Admiralty gemilerine kadar ödüller kazanılabilecek. Ayrıca görev içerisinde görev diyebileceğimiz Tour of Duty içeriği size zaman sınırlı görevler verecek.

star_trek_online_34_20090821_1852043039

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr