Star Trek’in yeni güncellemesi 27 Ekim’de geliyor!

Sevilen yapım Star Trek’in MMORPG oyunu olarak piyasada bulunan Star Trek Online’ın sezon 11 güncellemesi uzunca bir süredir bekleniyordu. Yeni güncelleme pek çok yenilikle beraber geliyor. Eski gemilerinizi kullanabileceğiniz ve temelde mürettebat görevlerine benzeyen yeni görevlere çıkacaksınız. Bunun yanında yepyeni bir senaryo akışı da olacak.

Perfect World kademe kadame tüm bu bilgileri bize sunsa da oyunun çıkış tarihiyle ilgili bugüne kadar net bir bilgi vermemişti. En sonunda Sezon 11: New Dawn güncellemesinin çıkış tarihi açıklandı. Verilen bilgiye göre oyunun bu yeni güncellemesi 27 Ekim’de yayınlanacak ve oyuncular bu zengin içeriğe erişebilecekler.

Star-Trek-Online-2014-Schiff-980x500

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr