Survarium’a güncelleme geliyor!

Kıyamet senaryolarını ele alan oyunlar son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Bu oyunların bir kısmı kıyamet sonrası zombi felaketlerini ele alırken bir kısmı ise nükleer savaşlar sonucu oluşan dünyanın durumunu anlatıyor. Survarium da bir nükleer kıyamet senaryosundan sonrasını konu alan bir yapım. Oyun şu anda Steam’de her survival oyun gibi erken erişimde. Oyuna güncellemeleriyle destek veren yapımcı firma yeni bir güncellemeyi bu pazartesi yayınlayacağını duyurdu.

Bu güncellemenin en dikkat çekici yönlerinden biri olarak oyuna herkesin tek başına savaşacağı oyun modu The Last Stand geliyor. Tek dostumuzun silahımızın olduğu bu oyun modunda karşınıza çıkan herkesi öldürerek en çok puanı toplamaya çalışacaksınız. Güncellemenin diğer dikkat çekici yeniliği oyuna gelecek olan yeni yetenek ağacı. Bu yetenek ağacının verdiği özellikler ile anormallerden gelen hasarları azaltabileceksiniz veya artifaktların etkisini artırabileceksiniz. Son olarak ise yeni ekipmanların ve silahların da oyuna dahil olduğunu belirtelim.

survarium-update-30-last-man-standing

survarium-update-30-new-skills-en

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr