TERA’dan Avrupa ve Rusya’ya kısıtlama

TERA Steam’de yayınlanmasıyla beraber çok kısa bir sürede bu platformda en fazla oynanan MMORPG oyunu olmayı başardı. Ancak buna rağmen oyuncuların bir kısmı Steam versiyonundaki teknik hatalardan şikayetçiydi.

En Masse Entertainment bugün yaptığı açıklama nedeniyle Avrupa ve Rusya’daki oyuncuları üzdü. Yapılan açıklamaya göre bugünden itibaren TERA’nın Steam versiyonu yeni oyuncular için Avrupa ve Rusya’da erişime kapalı olacak. Eğer oyunun Steam versiyonu halihazırda bilgisayarınızda yüklü ise dert etmeyin. Oyunu silmediğiniz sürece erişim sağlamaya devam edebileceksiniz. Ancak silerseniz oyunu bugünden sonra Steam üzerinden bilgisayarınıza tekrar kuramayacaksınız. Yine de oyunu direk resmi internet sitesi üzerinden indirip oynayabileceksiniz.

human_beserker_vs_kulkari

En Masse Entertainment yaptığı açıklamada bu kısıtlamanın yayıncı firmadan gelen dış baskılar nedeni ile uygulandığın, bu kısıtlama nedeniyle memnun olmadıklarını belirtti ve kısıtlanan bölgelerde yer alan oyunculardan içtenlikle özür dilediklerini belirtti.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr