Thanatos’un büyük güncellemesi yarın geliyor!

INIXSOFT ve JM STUDIO’nun yaptığı duyuruya göre Thanatos: the Dragon Chaser ilk büyük güncellemesini yayınlamaya hazırlanıyor. Yarın yayınlanmaya başlayacak olan ve Aralıkta tamamını görebileceğimiz güncellemenin içeriğini merak ediyorsanız aşağıya buyurun.

Bu büyük güncelleme ile özellikle oyuncuların PvP oyananıştan daha büyük tatlar alması hedefleniyor. 1v1 PvP maçlarından çoklu savaşlara kadar çeşitli PvP modelleri için içerik yayınlanacak. Yeni PvP içerikleri ile PvP oynanış taktiksel bir hava kazanacak. Yeni PvP özelliklerinin yanı sıra PvE oynanış da unutulmadı. Her harita için altı yeni boss oyuna ekleniyor. Bu sayede oyuncular yepyeni nadir eşyalar kazanabilmek için mücadele verecekler.

7

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr