The Repopulation’ın siege sistemi tanıtıldı

The Repopulation Above and Beyond Technologies isimli bağımsız bir oyun yapımcısı tarafından geliştirilen bir bilim kurgu oyunu. Oyuncular The Repopulation’ının sandbox dünyasında çevreyi keşfedecekler, savaşacaklar ve sürekli olarak yeni eşyalar oluşturacaklar. Uzunca bir süredir geliştirme aşamasında olan oyunun çıkış tarihi gittikçe yaklaşıyor. Oyunun yapımcıları oyunu tanıtmak için Pax Prime 2015’den geri kalmadılar. Fuarda oyunun PvP sistemiyle ilgili yeni detaylar gösterildi.

Yapımcı ekip siege sistemine dayalı PvP savaşlarına dair bir video yayınladı. Bu demek oluyor ki oyuncular düşman şehirlere savaş açabilecekler ve buraları ele geçirmeye çalışacaklar. Bunun sonucunda ise ganimet olarak silahların yanında pek çok teçhizat aleti kazanabileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr