Total War: Arena bu ay geliyor!

MOBA oyunları gerek MMO sektöründe gerekse tüm oyun sektöründe oldukça önemli bir oyuncu kitlesine sahip. Strateji oyuncularının en sevdiği isimlerden biri olan Total War serisini MOBA elementleriyle harmanlayan Creative Assembly’nin oyunu Total War: Arena’da haliyle uzun zamandır bekleniyordu.

Yapımcı ekip nihayetinde tarihi savaşları konu alacak olan oyunun bu ay içinde piyasada olacağını açıkladı. Oyunda tarihsel savaşları konu alan 10v10 savaşlar gerçekleştirebileceğiz. Creative Assembly ayrıca oyunun çıkışını kutlamak ve Total War: Arena’nın e-spor sektörüne sağlam bir giriş yapabilmesi adına 13 Kasım’da bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte Avrupa ve Amerika’dan 20 oyuncu özel haritalarda maçlar yapacak. Bu maçlar buradan ulaşabileceğiz oyunun resmi Twitch kanalından yayınlanacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr