Tree of Savior açık betası 53 sınıfla gelecek!

IMC Games’in merakla beklenen oyunu halihazırda Avrupa ve Kore’de kapalı betada olan Tree of Savior, eski MMORPG efsanelerinden Ragnarok Online’ın ruhani devamı olarak görüldüğü için oldukça ilgi gören bir yapım olmayı başardı.

Kore’de açık betaya geçmeye hazırlanan oyundan oyuncuları sevindirecek bir haber geldi. Kapalı beta aşamasıyla hem Avrupa hem de Uzakdoğu versiyonunda 44 sınıf bulunduran Tree of Savior’ın Kore’deki açık betasının 53 sınıfla başlayacağı duyuruldu. Eminiz ki Avrupa’daki açık beta sürümü de 53 veya daha fazla sınıfla başlayacaktır; ancak henüz bunun başlangıç tarihi belli değil. Bundan daha sevindirici olan ise oyunun tam sürümünün 80’den fazla sınıf barındıracağı ve 10 rütbe var olacağı belirtiliyor.

tree_of_savior_1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr