Ragnarok Online dünya ülkemizde de tüm dünyada da oldukça sevilen bir MMORPG oyunu olmayı başarmıştı. Ancak daha sonra çıkan Ragnarok Online II ilk Ragnarok’un havasını yakalayamadı ve kimse Ragnarok II’yi bir Ragnarok oyunu olarak görmedi.

Bunun üzerine IMC Games Ragnarok Online’ın ruhanş olarak devamı olan Tree of Savior’ı hazırlamaya başladı. Hem görsel kalitesiyle hem de verilen oynanış detayları ile eski Ragnarok oyuncularının da heyecanlanmasına sebep olan Tree of Savior ilk kapalı beta sürecini gerçekleştirdi bile. Oyunun ikinci kapalı beta sürecine ise herkesin katılabileceğini söylemem gerekiyor. Elbette “Herkes katılacaksa, bu nasıl kapalı beta arkadaş?” diye sorabilirsiniz. O halde şunu da ekleyeyim. Oyunun kapalı betasına katılabilmeniz için 19 Ekim’e kadar oyunun internet sitesine kayıt olmanız gerekiyor. Bu tarihten sonraki kayıtlar ise kapalı betaya katılamayacak. Kapalı beta süreci ise 27 Ekim’de başlayacak ve 25 Kasım’a kadar devam edecek!

Takip etmek ve kayıtlar başladığında haberdar olmak için; http://treeofsaviorgame.com/tag/closed-beta-testing/

tos

3 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Onur 4 years ago | Cevapla
    Keşke birde link ekleseniz konuya sevgili LEVEL ailesi.. :)
      • ToS Türkiye 4 years ago | Cevapla
        lütfen konuya fan sitemizi de ekleyiniz, elimize ulaşan keyleri dağıtıyoruz. Ayrıca oyun ile ilgili duyrular gelişmeler türkçe olarak verilmektedir. saygılar, http://tosturkiye.com/forum/index.php

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.