Trove Mac platformuna hazır!

Çıkışından önce oyuncuları bir hayli bekleten Trove geçtiğimiz aylarda tam sürümüyle piyasadaki yerini almıştı. Duyurulduğu ilk zamanlar görsel kalite olarak Minecraft ile pek çok defa karşılaştırılan ve bu nedenle bazı ön yargılar oluşmasına maruz kalan yapım beta süreci boyunca bu düşünce kalıbını ortadan kaldırdı ve tam sürümüyle beraber sevilen bir oyun haline geldi.

Ancak PC oyuncuları Trove’u deneyim edebilirken Mac oyuncuları bu zevkden mahrum kalıyorlardı. En sonunda oyunun internet sitesinden Mac sahiplerini sevindirecek olan haber geldi. Yayınlanan açıklamaya göre oyunun Mac OS X versiyonu hazırlandı ve oyun istemcisi oyunun internet sitesinden indirilebiliyor.

Trove-Mac-620x286

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr