Warframe’den oyunculara yeni etkinlik!

Warframe MMO oyunları içerisinde PvE odaklı co-op yapısıyla kendine has özellikleri barındıran bir bilim kurgu oyunu. Warframe’in bu yönü onu pek çok MMO oyunundan ayırıyor ve oyunda Warframe olarak geçen farklı zırhlar giyildiğinde aslında sınıf seçiyor oluşumuz hoş bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle de oyun piyasanın sevilen MMO oyunlarından biri haline geldi.

Warframe’in yapımcısı Digital Extremes oyun için yepyeni bir etkinlik başlattı. Dün başlayan etkinlik 17 Ağustos’a kadar sürecek. Oyuncular etkinlik sayesinde bu hafta sonu boyunca Warframe’lerini ve silahlarını geliştirmek için çifte affinity puanı kazanabilecekler. Her gün farklı gezegenlerde gerçekleştirilen etkinliklerde giderek katlanan miktarda kredi puanı ve oyun eşyaları kazanabileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr