War’s Onset ile sınıflar daha dengeli olacak!

Son zamanlardaki favori MMORPG oyunum olan Skyforge özellikle sınıf sistemi sayesinde bir hayli dikkatleri üzerine çekti. Başlangıçta üç temel sınıftan birini seçtiğimiz daha sonra ise pek çok sınıfı oynamaya imkan veren oyunun sınıflar arası dengesi düzeltilmeye hazırlanıyor.

Merakla beklenen güncelleme War’s Onset ile bu sınıflar arası denge sağlanacak. Skyforge’un resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı gönderiye göre geliştirme ekibi sınıflar hakkında oyunun başından bu yana popüler aktiviteler, PvP zaferleri, tamamlama süreleri, ölümler gibi pek çok istatistiği topladığını ve toplamaya devam ettiğini açıkladı. Henüz sınıflarda nasıl bir değişiklik olacağı açıklanmasa da Lightbinder ve Alchemist için bazı özel değişiklikler olacağından bahsedildi.

bodynews-2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@feritemresoydan Firmalardan gelen basın bültenleri nadiren de olsa sıkıntılı olabiliyor, hemen fark edip el attık. :)
Team Razer ve Evil Geniuses yeniden…. https://t.co/gXdKsryihw https://t.co/o1rxNgvDYg

Flickr