Webzen’den yeni oyun: ASTA

Rappelz, Archlord, C9 gibi oyunların batı pazarındaki yayıncılığını yapan Webzen, şu günlerde yeni bir MMORPG oyununun yayıncılığını yapmak için çalışmalara başladı. Webzen, Polygon Games ile yaptığı anlaşmayla ASTA’yı batı pazarına getirecek.

Webzen henüz oyun için bir web sitesi açmadı ve herhangi net bir çıkış tarihi de yok. Yine de oyunun bir sonraki yıl çıkacağı söyleniyor. Oyunun genel anlamıyla Uzakdoğu ve özellikle Çin kültürünü yansıtan ögelee sahip olacağı belirtiliyor. Bunun yanında ise oyunda pek çok ırkın bulunacağı, çeşitli sınıfların ve karakterlerin yer alacağı açıklandı. Oyunda ödüller kazanacağımız zindanlar, oyuncuların yönlendirdiği bir ekonomi sistemi, PvP için savaş alanları ve lonca savaşları, iyi bir senaryo ve senaryoyu destekleyen görevlerin bulunacağı açıklandı.

Webzen’in dış işler sorumlusu Richard Sunmyong: “Webzen olarak, Webzen.com portalımızdan, batı pazarındaki takipçilerimize yeni bir oyun sunmaktan memnunuz. Uzun yıllardır free to play MMO oyunlarını oyuncularına sunuyoruz ve geliştiricilerle anlaşarak oyunların lokalizasyon aşamalarını hallediyoruz.” diyerek firmanın tecrübesine vurgu yaptı.

ASTA_feat-620x416

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr