WildStar F2P tarihi açıklandı!

MMORPG piyasasında free to play sektörünün baskısına dayanabilen ve gerçekten kaliteli olan birkaç iyi oyun vardı. Bu oyunlardan iki önemli yapım da sonunda teslim bayrağını çekerek oyunu free to play sistemine geçirmeye karar verdiler. Guild Wars 2 ve Wildstar’dan bahsetsem de haberimizin konusu olan Wildstar.

NCSoft takipçilerini bir süre beklettikten sonra oyunun free to play versiyona geçiş tarihini bugün 29 Eylül olarak açıkladı. Free to play versiyon ile birlikte çeşitli etkinlikler de tüm oyunculara açık olarak gelecek. Oyunun free to play versiyonu için gerçekleştirilen kapalı beta testlerinin ikinci fazının da şu an da devm etmekte olduğunu hatırlatalım.

warplots10

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr