WildStar’ın istatistik sistemi değişiyor

Carbine Studios’ın önce pay-to-play olarak sunduğu oyun WildStar, beklediği ilgiyi bu ödeme sistemiyle yakalayamayınca free-to-play sistemine geçiş yapmıştı. Carbine Studios anlaşılan o ki WildStar’ın yalnızca ödeme sisteminde değil oynanışında da bir takım yeniliklere gidecek gibi görünüyor.

Bu şekilde kaybettiği oyuncu kitlesini de geri döndürmeyi amaçlayan WildStar ekibi eski ve yeni oyuncuları oyunda tutmanın planlarını yapıyor. Bu işleme de oyuncuların kendi karakterlerini anlamalarını kolaylaştırmak için karakter istatistiklerini düzenleyecek. Yapımcı ekipten Steven Engle yapımcı günlüğünde bu düzenlemenin en önemli parçası olarak bu istatistiklerin kolaylaşacağını açıkladı. Ayrıca artık rünlerin Assault veya Support Power veya Support Power olarak etki etmeyeceği açıklandı.

wildstartips2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr