div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

World of Warships’e Sovyet gemileri geliyor!

- Advertisement -

Wargaming bugün itibariyle World of Warships’e Sovyet Teknoloji Ağacının geldiğini duyurdu. Yeni eklenen destroyerler içinde her biri bir efsane olan Izyaslav, Gnevny ve kobalt mavisi rengi nedeniyle Rus askerleri arasında “mavi kruvazör” olarak da bilinen Tashkent bulunuyor.

Sovyet destroyerleri, oyuna benzersiz özellikler ve avantajlarla katılacak. Örneğin bu gemilerin güçlü topları sayesinde çok uzaktaki düşmanları alt etmek artık çocuk oyuncağı. Sovyet destroyerleri son derece hızlı ve etkin teçhizatları ile savaş uçaklarını bir çırpıda savuştururken ileri seviyelerde dönüş hızları epey artan taretleriyle de rakiplerin korkulu rüyası olmaya adaylar.

World of Warships Geliştirme Direktörü Daniil Volkov bu gemilerle ilgili, “Oyuncuların Sovyet destroyerlerine kumanda etmeye başlamaları için sabırsızlanıyoruz zira ekibimizin bir numaralı hedefi, her daim yeni ve ilginç içerikler sunmak. Oyunculara daima farklı stratejiler ve tarzlar geliştirebilmeleri için yeni fırsatlar sunmayı istediğimiz için kumandanların bu gemilerle yapacaklarını gözlemlemek çok heyecanlı olacak” şeklinde konuştu.

Sovyet Teknoloji Ağacının yanısıra World of Warships’e Alman kruvazörleri de geliyor. Bu ihtişamlı gemiler yüksek dayanıklılık, güçlü zırh ve silahlarıyla her savaşın vazgeçilmez piyonları olacaklar. Böylece Japon ve Amerikan donanmalarının karşısına çıkacak Sovyet ve Alman gemileri sayesinde denizlerdeki hakimiyet savaşları iyiden iyiye kızışacak.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler