World of Warships’e yeni güncelleme geliyor!

Wargaming üçlemesinin son halkası olan World of Warships beta sürecine devam ediyor. Elbette son zamanlarda Wargaming’e rakip çıkan ciddi yapımlar mevcut ve yapımcı firma da oyunları için getirdiği güncellemelerle oyuncuları elinde tutmak ve piyasanın hakimi olmak istiyor.

0.4.1 güncellemesiyle Wargaming, World of Warships’e pek çok yenilik getiriyor. Wargaming’in yaptığı açıklmaya göre güncelleme oyuna dereceli maçlar sistemini getirecek. Böylece oyuncular sıralamada daha yükseğe çıkmak için birbirleriyle yarışacaklar. Ancak bunun için en az dokuzuncu seviyeye ulaşmanız ve tier VI ve VII gemilerine sahip olmanız gerekiyor. Bunun dışında ise yepyeni oyun haritaları da World of Warships dünyasına katılıyor. Son olarak ise oyunun dengeleme problemleri de güncellemeyle beraber çözülmeye çalışıldı.

shot_001_0

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr