Yeni mobil kart oyunu Valhalla Lost geliyor!

Kart oyunları aldı başını gitti arkadaşlar. Aynı MOBA oyunlarında olduğu gibi yeni bir çılgınlık olmasından korkuyorum. Çünkü her bir yanda kalitesiz, hızlıca tasarlanıp sunulan kart oyunlarını görmeyi pek de istemiyorum.
Yeni bir kart oyunu daha geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Valhalla Lost isimli bu yeni kart oyunu İskandinav mitolojisini oyuna taşıyacak ve şu an için yalnızca Android ve iOS için hazırlanıyor.

Valhalla Lost’da her kart oyununda olduğu gibi bir takım kahramanlarımız olacak ve bu kahramanlara silahlar ve zırhlar ile kuşandırabileceğiz. Yani kahramanlar yalnızca özel yetenekleriyle ön plana çıkmayacaklar. Oyun yalnızca PvP değil çeşitli zindanlar sayesinde PvE desteği de sunacak. Bu da bir senaryo içerisinde ilerleyecek bir oynanış olacağının göstergesi.

Oyun yakında kapalı betaya geçecek ve yapımcı ekip çok güzel bir uygulamaya imza atmaya hazırlanıyor. Yapımcılar oyuncuları kapalı betaya davet ediyorlar ve oynanış, arka plan ve kart tasarımları hakkında katılan oyuncuların tavsiyelerini bekliyorlar. Siz de Valhalla Lost için eşsiz kartlar tasarlayabilir, bu kartlarda yer alan karakterleri ve eşyaları arka plan senaryosuna dahil edebilirsiniz. Yapımcı ekip beğenilen kart tasarımları ve senaryo metinlerinin tasarımcılarını oyunun credits bölümüne koyacağını açıkladı.

Valhalla 2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr