Yeni Resident Evil ertelendi!

Resident Evil serisinin spin-off’u olarak tasarlanan Resident Evil: Umbrella Corps’un çıkış tarihi, Mayıs’tan 21 Haziran’a çekildi.

Capcom’un heyecanla karşılandığı kadar da tepki gören yeni projesi bilindiği gibi sadece online olarak oynanabilen, tek kişilik hikaye içermeyen, omuz üstü kamera açısı ağırlıklı bir TPS oyunu.

Capcom ayrıca kişiselleştirilebilen karakterler konusunda da yeni bir video yayınladı. Aşağıdaki videodan görebileceğiniz gibi bu kişiselleştirme seçenekleri hem görüntü olarak, hem de uygulamada fark yaratabilecek.

Capcom daha önce yayınladığı üç dakikalık bir videoda, yeni bir oyun modunu tanıtmıştı hatırlanacağı üzere. 3’e 3 oynanan bu modda sırtımızdaki jammer sayesinde zombi’lere görünmüyor, ancak bu jammer hasar alırsa bir zombi mıknatısı haline geliyorduk.

Oyunun çıkış fiyatımın da 30$ olması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr